2022 Assamese Suda Sudi Kahani - ammi ki chudai | urdu sex story 2022 | assamese sex stories | jouno kahani

Ads Top

Assamese Sex Story Latest - 2022


Keywords: assamese sex story, assamese sex stories, assames sex story, new assamese sex story, sex story assamese, assamese new sex story, assamese sex kahini, অসমীয়া যৌন কাহিনী, assamese sexstory, new assamese sex stories, assamesesexstory, sex stories assamese, assam sex story, assamese sex kahani assamese sex story new, assamese new sex stories, assamese sexy story, assamese erotica, assamese xxx story assamese sex story.com asamese sex story, sex assamese story অসমীয়া যৌন গল্প, sex story in assamese assam sex stories

অসমীয়া যৌন গল্প
অসমীয়া যৌন গল্প


এইটো মোৰ দূৰত্বৰ আত্মীয়ৰ বিবাহ অনুষ্ঠান আছিল আৰু মোৰ পৰিয়ালৰ কোনোবাই ইয়াত উপস্থিত থাকিব লাগিব। যিহেতু মোৰ পত্নীয়ে শিশুটোৰ সৈতে গুচি গৈছিল, সকলোৱে সিদ্ধান্ত লৈছিল যে এইটো মই হ'ব লাগে। মইও এইটো স্বীকাৰ কৰিছিলো যে দৈনন্দিন কামৰ চাপৰ পৰা সকাহ পাব।

বিয়াখন নৱেম্বৰৰ ১০ তাৰিখে হৈছিল। গতিকে মই 2 দিনৰ বাবে ছুটি লোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিছিলো আৰু যিহেতু মই সপ্তাহান্তত ছুটি পাওঁ, আমি শনিবাৰেহে ঘৰত উপস্থিত হৈছিলোঁ।

যিহেতু মোৰ পত্নী পৰিয়ালেও উপস্থিত থাকিবলৈ সিদ্ধান্ত লৈছিল, আমি গাড়ীৰে যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিছিলোঁ। যিহেতু মই একমাত্ৰ ড্ৰাইভাৰ আছিলোঁ, মই দীঘলীয়া পথ টো চলাই যোৱাৰ প্ৰয়োজন আছিল। এইটো এটা 350 কিলোমিটাৰ ড্ৰাইভ আছিল আৰু ইয়াৰ আধা অংশ এটা কঠিন পথ আছিল।

মোৰ পত্নী পৰিয়াল দেওবাৰে আমাৰ ঘৰত উপস্থিত হৈছিল আৰু আমি দুপৰীয়াৰ ভিতৰত আৰম্ভ কৰিছিলো। মই, মোৰ শাহুৱেক আৰু সদায়ৰ দৰে মোৰ এছ.আই.এল. কৰ্মচাৰী আছিল।

এইটো প্ৰায় ৩ আছিল যেতিয়া আমি আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু জলপানৰ বাবে কিছু বিৰতিৰ সৈতে ৮ ঘণ্টা ভ্ৰমণ কৰিছিলো। আমি ১১ বছৰৰ ভিতৰত বিবাহ গৃহত উপস্থিত হৈছিলোঁ আৰু দৰাৰ পৰিয়ালে তেওঁলোকক ভালদৰে আদৰনি কৰিছিলোঁ।

আমাক ২ টা কোঠা দিয়া হৈছিল। মই মোৰ ককায়েকৰ সৈতে মোৰ কোঠাটো ভাগ বতৰা কৰিছিলো আৰু সদায়ৰ দৰে, ল'ৰাবোৰে বেচেলৰ পাৰ্টিত মদ্যপান উপভোগ কৰি আছিল। মইও যোগদান কৰিছিলো আৰু দেৰি নিশালৈকে উপভোগ কৰিছিলো। পিছদিনা, বিয়াখন 7.30 বজাত হৈছিল কিন্তু আমি কেৱল 3 বজাত শুইছিলো।


আমি ৰাতিপুৱা ইফালে সিফালে সাজু হৈছিলোঁ, বিয়াখনত উপস্থিত হৈছিলোঁ আৰু আত্মীয়সকলৰ সৈতে কথা পাতি কিছু সুন্দৰ সময় অতিবাহিত কৰিছিলো। মই ঘৰলৈ উভতি যোৱাৰ প্ৰয়োজন আছিল কিয়নো মই কাৰ্যালয়লৈ উভতি যাবলৈ একে ৰাতিৰে বাবে ৰেল বুক কৰিছিলো।

মোৰ ট্ৰেইনখন ১০:৩০ বজাত আছিল, সেয়েহে আমি দুপৰীয়াৰ আহাৰ গ্ৰহণ কৰিছিলোঁ আৰু ঘৰলৈ উভতি যাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলোঁ। মোৰ শাহুৱেকে আন আত্মীয়সকলৰ সৈতে আহিব বিচৰা বাবে পিছুৱাই থাকিল। গতিকে এয়া মই আৰু মোৰ ভনীয়েক আছিলোঁ।

আমি হলৰ পৰা ১২.৩০ বজাত আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু মজলীয়া গতিত গাড়ী চলাই আছিলো। আপুনি সকলোৱে জানে, মই আৰু মোৰ ভনীয়েক অতি ঘনিষ্ঠ। আমি সকলো ধৰণৰ বস্তুৰ কথা পাতি আছিলো আৰু যাত্ৰাটো একেবাৰে আমনিদায়ক নাছিল।

আমি আধা দূৰত্ব অতিক্ৰম কৰিছিলো আৰু প্ৰচণ্ড বৰষুণ আৰম্ভ হৈছিল। আমি ৰাস্তাটোও চাব পৰা নাছিলো। যিহেতু এইটো এটা ঘাইপথ আছিল, আমি বৰষুণ বন্ধ নোহোৱালৈকে লৰী-পাৰ্কিং লেনত পাৰ্কিং কৰাৰ কথা ভাবিছিলো।

আমি এটা পাৰ্কিং লেন বিচাৰি পাইছিলো আৰু তাত পাৰ্ক কৰিছিলো। আমাৰ অলপ আগত আন এখন লৰী ৰখাই থোৱা আছিল। সময় পাৰ হোৱাৰ লগে লগে বৰষুণ গধুৰ হৈ আহিছিল। মই জানিছিলো যে এতিয়া ৰেলখন ধৰা টো মোৰ বাবে সম্ভৱ নহয়, সেয়েহে মই টিকটটো বাতিল কৰি পিছদিনা বাছত বুক িং কৰিলোঁ। মই মোৰ কাৰ্যালয়ক পৰিস্থিতিটোৰ বিষয়ে অৱগত কৰিছিলো আৰু ডব্লিউএফএইচ লাভ কৰিছিলো।


আমি কথা পাতি আছিলো আৰু জলবায়ু বহুত শীতল আছিল। আমি বাহনখনৰ ভিতৰত থকা ৰোগঅনুভৱ কৰিব পাৰিছিলো। এইটো পৰিস্থিতি আছিল যিয়ে কঠোৰ যৌনতাৰ বাবে দাবী কৰে বা প্ৰলোভিত কৰে। মোৰ ভনীয়েকে মোৰ ফালে চকু মেলি কামনাৰ অভিব্যক্তিৰে হাঁহিলে।

মই সংকেতটো ভালদৰে পাইছিলো আৰু এটা বাষ্পীয় যৌন অধিবেশনৰ বাবে সাজু আছিলোঁ। যিহেতু বৰষুণ হৈ আছিল, বাহনখনৰ ভিতৰভাগ বাহিৰৰ পৰা দেখা পোৱা নাছিল। সেয়েহে, পৰিস্থিতিয়েও আমাক সহায় কৰিছিল।

মই আসনবোৰ হেলনীয়া কৰিছিলো আৰু এইটো বিচনাৰ দৰে আছিল। মোৰ ভনীয়েকক বগা চুদি আৰু তাইৰ চকুত ধুনীয়া লাগিছিল। তাই মোক সেই চকুৰে হত্যা কৰি আছিল।

মই তাইৰ মুখখন ধৰি তাইৰ চকুৰ গভীৰতালৈ চালোঁ। মই মোক তাইৰ ভিতৰত ৰাখিবলৈ তাইৰ আগ্ৰহ অনুভৱ কৰিছিলো আৰু তাই যি বিচাৰে সেয়া দিবলৈ মই সাজু আছিলোঁ।

আমি আমার বৌয়ের ঠোঁটে চুম্বন করলাম আর সে চোখ বন্ধ করল। আমি গভীৰভাৱে চুমা খাইছিলো, আমাৰ জিভাবোৰে লেলাৱতি আৰু ওঁঠ গুৰি কৰি আদান-প্ৰদান কৰিছিল। তাই প্ৰায় মোৰ তলৰ ওঁঠটো খাইছিল আৰু তাই যি মেজাজত আছিল মই ভাল পাইছিলো।

আমি দীঘলীয়া সময়ধৰি চুমা খাইছিলো আৰু মই তাইক জোৰেৰে আলিঙ্গন কৰি আছিলো। মই তেতিয়া গোটেই মুখত চুমা খাবলৈ আৰু চাটিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু তাই আনন্দত বিলাপ কৰি আছিল। মোৰ এখন হাত তাইৰ বাওঁ তৰমুজত আছিল আৰু পোছাকৰ ওপৰত চেপি আছিল। এইটো প্ৰায় ২০ মিনিট ধৰি চলি ছিল আৰু তাৰ পিছত আমি দুয়ো আমাৰ ওঁঠ বিভাজিত কৰিছিলো।

আমি দুয়ো সম্পূৰ্ণ যৌন মেজাজত আছিলো আৰু আমাৰ মাজত গৰম বাঢ়ি আছিল। মোৰ ভনীয়েকে মোৰ চাৰ্টটো আঁতৰাই মোক তাইৰ আসনলৈ যাবলৈ কৈছিল।

মই তাইৰ আসনলৈ জঁপিয়াই পৰিছিলো আৰু তাই মোৰ ওচৰলৈ আহিছিল। তাই মোৰ ডিঙি, বুকু আদিত চুমা খাবলৈ ধৰিলে, যাৰ ফলত মনোভাৱ বৃদ্ধি হ'ল। মই তলৰ পৰা তাইৰ চুদিটো ধৰি ওপৰলৈ টানি আনিলো। আৰু এটা টানি, ই তাইৰ মূৰৰ ওপৰেৰে আহিছিল।


মোৰ এছআইএল তাইৰ বগা ব্ৰাত আছিল আৰু তাইৰ তৰমুজবোৰে মোৰ ওঁঠবোৰৰ সৈতে খেলিবলৈ অপেক্ষা কৰি আছিল। আমি আমার সেক্সি বোনের স্তনবৃন্তটা ওর ব্রার ওপর চুষে ফেললাম আর এটা কঠিন হয়ে যাচ্ছিল। তাইৰ ব্ৰাটো মোৰ লেলাৱতিৰে তিতি আছিল আৰু তাই জোৰেৰে কান্দি আছিল।

তাৰ পিছত মই মোৰ হাত পিছলৈ প্ৰসাৰিত কৰি তাইৰ ব্ৰাটো খুলিদিলো। তাইৰ তৰমুজবোৰ মুক্ত কৰা হৈছিল আৰু ইয়াৰ বাবে মোক ধন্যবাদ জনাইআছিল। তাইৰ বুববোৰৰ ইমান ডাঙৰ আকৃতি আছিল! সেই স্তনবৃন্তবোৰে যিকোনো লোকক ইয়াৰ বাবে পৰিবলৈ বাধ্য কৰিব।

মই মোৰ ভনীয়েকৰ তৰমুজদুয়োখন হাতত ধৰি লাহেকৈ চেপি ধৰিলোঁ। সেইবোৰ মোৰ হাতৰ বাবে অলপ ডাঙৰ আছিল কিন্তু স্কুইজ কৰিবলৈ যথেষ্ট কোমল আছিল। মই তাইৰ স্তনবৃন্তবোৰ চিকুটি মাৰি ছিলোঁ আৰু ঘূৰি গৈছিলো আৰু তাই বেদনা আৰু আনন্দত চিঞৰিছিল। মই তাইৰ দুয়োটা স্তনবৃন্ত চুহি ছিলোঁ আৰু ইয়াৰ প্ৰতিটো সোৱাদ লৈছিলো।

মই তাইৰ স্তনবৃন্তৰ ওপৰত মোৰ জিভাঘুৰি ছিলোঁ আৰু তাইৰ গোটেই তৰমুজবোৰ চাটিছিলোঁ। মোৰ ভনীয়েকে কেতিয়াবা তাইৰ তৰমুজবোৰ মোৰ মুখলৈ আনি খুৱাই আছিল। মই তেওঁলোকক এজন উন্মাদ ল'ৰাৰ দৰে খাইছিলো।

কয়েক মিনিট পর, আমার বৌয়ে আমার প্যান্টটা খুলে ফেলল। এইটো এটা ভাল দৃশ্য আছিল যে মোৰ কুকুৰাটো কঠোৰ আৰু স্পন্দিত আছিল। আমি ওর প্যান্ট আর প্যান্টি সরিয়ে দিলাম, ওর সেখানে সামান্য পিউবিক হেয়ার ছিল। তাই কিছু সময়ৰ বাবে দাড়ি কাটিব পৰা নাছিল।

তেতিয়া তাই তললৈ গুচি গৈছিল আৰু আমি ৬৯ টা স্থিতিত আছিলো। তাইৰ যোনিৰ তৰলৰ গোন্ধে মোক পাগল কৰি তুলিছিল আৰু অনুভৱটো স্বৰ্গীয় আছিল। সেই মুহূৰ্তত, মই তাইৰ গাধটো ধৰি তাইৰ প্ৰেমৰ ছিদ্ৰত মোৰ জিভা সুমুৱাই দিলো।

মই তাইৰ আভ্যন্তৰীণ দেৱালবোৰ চাটিবলৈ আৰু সোৱাদ ল'বলৈ আৰম্ভ কৰিলোঁ আৰু মোৰ ভনীয়েকে আনন্দত কঁপি উঠিছিল। ইতিমধ্যে, তাই মোৰ কুকুৰাৰ আগৰ ছালখন টানি ছিল আৰু গোলাপ কাঠফুলাৰ মুৰটো চাটিছিল। তাইৰ কোমল জিভাখনে মোৰ কুকুৰাৰ মূৰস্পৰ্শ কৰাৰ পিছত মোৰ গোটেই শৰীৰত এটা সুন্দৰ কম্পন পাৰ হৈ গৈছিল।

মোৰ ভনীয়েকে তেতিয়া মোৰ গোটেই দৈৰ্ঘ্যত লাথি মাৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু সম্পূৰ্ণৰূপে তিতি যোৱাৰ পিছত, তাই ইয়াক সম্পূৰ্ণৰূপে মুখত লৈছিল। তাই মোৰ কুকুৰাটো ৰসাল আইচক্ৰীম বাৰৰ দৰে চুহি ছিল।



তাই মোৰ কুকুৰাটো চুহি উপভোগ কৰি আছিল আৰু মোৰ গোটেই কুকুৰাটোত সংবেদনটো আচৰিত আৰু জিনজিননি আছিল। তাই ইয়াত এগৰাকী সমৰ্থক। আমি দুয়োজনে ইজনে সিজনৰ ব্যক্তিগত অংশবোৰ আমাৰ জিভাৰে অন্বেষণ কৰি আছিলো। আমি উশাহ ল'ব পৰা নাছিলো কিয়নো আমি চাটোৱা আৰু চুহিবলৈ ব্যস্ত আছিলোঁ।

আমি প্ৰায় 10 মিনিটৰ বাবে ইজনে সিজনক মৌখিকভাৱে যৌনসঙ্গম কৰি আছিলো। মই অনুভৱ কৰিছিলো যে তাই তাইৰ যৌন উত্তেজনাত বিস্ফোৰিত হ'বলৈ গৈ আছে। মই সাজু আছিলোঁ আৰু তাইৰ গুলপীয়া তিতা ভগৰ পৰা তাইৰ মিঠা প্ৰেমৰ ৰস বৈ আছিল।

মই এই সকলোবোৰ পান কৰিছিলো আৰু বহুত বিদেশী সোৱাদ লৈছিলো। এইটো এটা ভায়াগ্ৰাৰ দৰে আছিল যিয়ে মোৰ কুকুৰাটো আৰু ডাঙৰ কৰি তুলিছিল। তাই আৰাম কৰিবলৈ হাঁপিছিল আৰু পুনৰ মোৰ কুকুৰাটো চুহিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। মই অনুভৱ কৰিছিলো যে মইও মোৰ সীমাত উপনীত হ'বলৈ গৈ আছো। গতিকে মই তাইক বাধা দিছিলো আৰু তাই ওপৰলৈ আহিছিল

কোনোবা ছোৱালী - বোৱাৰী আছে নে? নিঃসংকোচে মোক মেচেজ কৰিব পাৰে, i know to respect your privacy, মাত্ৰ কথা পাতিবলৈহে।। your privacy will be strictly maintained,


1 comment:

  1. ধুৰ চাল্লা। কি লিখিছা একোৱেই ধৰিব নোৱাৰিলো।

    ReplyDelete

Powered by Blogger.