Assamese Short Sex Story 2021

মোৰ প্ৰথম সন্তান4 বছৰ হোৱাৰ পিছত, মই পুনৰ গৰ্ভৱতী হৈছিলোঁ আৰু কেঁচুৱা ছোৱালীৰ সৈতে আশীৰ্বাদপ্ৰাপ্ত হৈছিলোঁ। মই প্ৰসৱৰ বাবে গৃহচহৰত আছিলো আৰু প্ৰসৱৰ পিছত তিনি মাহ তাত আছিলোঁ। যেতিয়া কেঁচুৱাটোৰ বয়স প্ৰায় 4 মাহ আছিল, মই পুনেলৈ যাত্ৰা কৰিছিলো য'ত স্বামীয়ে কাম কৰি আছে। যিহেতু মোৰ ঠাইৰ পৰা পুনেলৈ কোনো পোনপটীয়া বিমান নাছিল, মই অবিৰাম মুম্বাইলৈ উৰা মাৰিৰাৰ সিদ্ধান্ত লৈছিলো আৰু ৰাস্তাৰে গৈছিলো। স্বামী মোৰ লগত আছিল আৰু আমি মুম্বাই বিমানবন্দৰৰ পৰা পুনেলৈ কেব লৈছিলো।


দুপৰীয়া আছিল, আৰু আমি বিমানবন্দৰৰ পৰা দুপৰীয়া প্ৰায় 2 বজাত আৰম্ভ কৰিছিলো। গতিকে আমি মুম্বাই চহৰৰ পৰা ওলাই অহাৰ সময়ত আবেলি ৩ বজা হৈছিল। স্বামী চালকৰ দ্বাৰা সন্মুখৰ চিটত বহি আছিল। মই সহ-চালকৰ পিছফালে পিছৰ চিটত আছিলো, আৰু মোৰ পুত্ৰ ড্ৰাইভাৰৰ পিছফালে আসনত বহি আছিল। মোৰ কোলাত মোৰ কেঁচুৱা ছোৱালী আছিল। স্বামী আৰু পুত্ৰ দুয়োএই সময়ত চিঞৰি উঠিছিল, কিয়নো তেওঁলোক বিমান যাত্ৰাত ভাগৰি পৰিছিল।


কেঁচুৱাটো মোৰ কোলাত শুই আছিল, আৰু ভোকৰ বাবে কান্দিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। মই শাৰী পিন্ধি আছিলো, কিয়নো সেইটো কেঁচুৱাক খুৱাবলৈ সুবিধাজনক হ'ব। চালকে কেঁচুৱাটোৰ কান্দোন ৰখাটো মন কৰিলে, আৰু সুধিলে যে তেওঁ কৰবাত গাড়ী ৰখাব লাগিব নেকি। আমি তাকে থামতে বলেছিলাম, কারণ সে শুধু গাখীরের জন্য কাঁদছিল। মই এফালে ব্লাউজ খুলিছিলোঁ আৰু খুৱাবলৈ ব্ৰা খুলিছিলো। মই লক্ষ্য কৰা নাছিলোঁ যে চালকৰ পিছফালৰ দৰ্শন দাপোনখন তেওঁ গাড়ী চলাবলৈ আৰম্ভ কৰাৰ সময়ৰ পৰা মোক চাবলৈ অৱস্থিত।


গতিকে তেওঁ আৰভিএমলৈ চাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু তেওঁ স্পষ্টভাৱে মোৰ বুবটো দেখিবলৈ পোৱা গৈছিল। যিহেতু এই টিটটোত গাখীৰ কম আছিল, মই মোৰ আনটো ফাল খুলিব লাগিছিল আৰু লগতে কেঁচুৱাটোৱে পান কৰিব লাগিছিল। মই নাজানিছিলো যে ড্ৰাইভাৰে আৰ.ভি.এম.-ৰ জৰিয়তে মোৰ ফালে চাই আছে, সেয়েহে মই ইয়াক বন্ধ নকৰাকৈ আনটো খুলিছিলো। গতিকে ড্ৰাইভাৰে আৰভিএমৰ জৰিয়তে মোৰ খোলা টিটটো স্পষ্টভাৱে দৃশ্যমান কৰিছে আৰু তেওঁ এই দৃশ্যউপভোগ কৰি আছিল।




যিহেতু তেওঁৰ দৃশ্য ৰাস্তাতকৈ মোৰ টিটত বেছি আছিল, এটা ঘনিষ্ঠ দুৰ্ঘটনাৰ ঘটনা ঘটিছিল যিটো তেওঁ শেষ মুহূৰ্তত হঠাতে ব্ৰেক মাৰি এৰাই চলিছিল। তাই মোৰ কোলাৰ পৰা পৰি যোৱাটো এৰাই চলিবলৈ মই কেঁচুৱাটোক জোৰেৰে ধৰি ৰাখিব লগা হৈছিল। চালকে হঠাতে ব্ৰেক মাৰিবলৈ দুঃখিত বুলি কৈছিল। মই তেওঁক লক্ষ্য কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো যে তেওঁ চকাত টোপনি গৈছে নেকি। মোক আচৰিত কৰি, তেওঁ প্ৰকৃততে আৰ.ভি.এম.-ত মোৰ ফালে চাই আছিল।


আমি লোনাৱালা পোৱাৰ সময়ত, চালকজনে খাদ্য আদালতত ৰৈ ছিল আৰু সতেজতা বিৰতিৰ বাবে গৈছিল। স্বামী আৰু পুত্ৰও বাহিৰলৈ ওলাই আহিছিল আৰু কেএফচি চিকেন পপ কৰ্ণ খাবলৈ গৈছিল। যিহেতু কেঁচুৱাটো কোলাত শুই আছিল, মই বাহিৰলৈ ওলাই যোৱা নাছিলো। ড্ৰাইভাৰ নিমিষতে ঘূৰি আহিল আৰু তেওঁ পুনৰ গাড়ীত বহিল। কেঁচুৱাই তেতিয়াও মোৰ টিট চুহি আছিল, আৰু আনটো আংশিকভাৱে আৱৰি আছে। তেওঁ পুনৰ আৰ.ভি.এম.-ৰ ফালে চাবলৈ আৰম্ভ কৰিলে, আৰু মই ভাও ধৰিলো যে মই নেপিং কৰি আছো। তেওঁ কি কৰিব চাব বিচাৰিছিল, যদি মই শুই আছোঁ তেন্তে মোৰ বুববোৰ তেওঁৰ ওচৰত উন্মুক্ত কৰি।


সে এখন তাদের কাছে দেখতে ঘুরে দাঁড়াল, এবং আংশিকভাবে ঢাকা টিটটা উন্মোচিত করার জন্য আমার শাড়ি পল্লুটা টানল। তেওঁ তেওঁৰ জিপটো খুলি ছিল আৰু তেওঁৰ ডিকটো উলিয়াই ছিল আৰু ইয়াক শ্বাগিং কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। মই আচৰিত হৈছিলো যে তেওঁ ধৰা পৰাৰ ভয় নোহোৱাকৈ এইটো কৰিব পাৰে। তেওঁ অধিক সাহস কৰিছিল আৰু তেওঁৰ আসনখন পিছলৈ টানি আনিছিল আৰু মোৰ উন্মুক্ত টিটটো ধৰিবলৈ ইয়াক হেলনীয়া কৰিছিল। মই চকু মেলিব লাগিছিল আৰু এতিয়া তেওঁৰ ফালে গুৰুত্বসহকাৰে চাব লাগিছিল, যাতে তেওঁ আৰু কিবা কৰাবন্ধ কৰিব পাৰে।



কিন্তু তেওঁ মোৰ বুবটো হেঁচা দিয়া অব্যাহত ৰাখিছিল আৰু হস্তমৈথুন অব্যাহত ৰাখিছিল। মই মোৰ কেঁচুৱাটোক এখন হাতত ধৰি আছিলোঁ আনখন হাতেৰে তাক বাধা দিবলৈ চেষ্টা কৰিছিলো। তেওঁ কৈছিল "আপুনি কুত্তাৰ দৰে মাইবোৰ উন্মুক্ত কৰি আছে আৰু মই জানো যে আপুনিও এই স্পৰ্শটো ভাল পায়। এতিয়া ইফালে সিফালে ঘূৰি ফুৰা বন্ধ কৰক। অন্যথা মই তোমাক অপহৰণ কৰিম আৰু তোমাক ধৰ্ষণ কৰিম।" আমি তাতে হতবাক হয়ে গিয়েছিলাম, এবং নিথর হয়ে বসে ছিলাম। সি আৰু হেলান দি মোৰ স্তনবৃন্তটো চুহি ল'লে আৰু তাৰ শ্বাগিং অব্যাহত ৰাখিলে। ইয়াৰ কেইমিনিটমানৰ পিছত, তেওঁ অৱশেষত মোৰ শাৰী পল্লুত তেওঁৰ সকলো কাম অফলোড কৰিলে।


সে আমার শাড়ি পল্লু দিয়ে তার ডিকটা পরিষ্কার করল, আর তার আসনটা আবার স্বাভাবিক অবস্থানের সাথে ঠিক করল। মই মোৰ শাৰী আৰু ব্লাউজটো সঠিকভাৱে মিলাইছিলো। এই সময়ত স্বামী আৰু পুত্ৰ গাড়ীলৈ উভতি আহিছিল আৰু আমি আমাৰ যাত্ৰা পুনৰ আৰম্ভ কৰিছিলো। বাকী যাত্ৰাত, কেঁচুৱাটোৱে আৰু কান্দি নাছিল, সেয়েহে মই তাইক বাটত খুৱাব পৰা নাছিলো। কিন্তু ড্ৰাইভাৰে পৰীক্ষা কৰি আছিল যে মোৰ বুববোৰ তেওঁৰ বাবে দৃশ্যমান আছিল নেকি।


সৌভাগ্যক্ৰমে মোৰ ঘৰ টো বহুতো ফ্লেটৰ ভিতৰত আছে, আৰু পিছত একো চেষ্টা কৰিবলৈ তেওঁ সঠিক ফ্লেট নম্বৰ নাজানিছিল। যেতিয়া মই নামি আছিলো তেতিয়া তেওঁ কামুক চকুৰে মোৰ ফালে চাই আছিল। এইটো এটা শক্তিশালী কিন্তু কামোদ্দীপক অভিজ্ঞতাও আছিল। যেতিয়া মই তেওঁক ফ্লেছ কৰি আছিলো, মই গৰম আৰু তিতা অনুভৱ কৰিছিলো, কিন্তু যেতিয়া তেওঁ মোক জোৰ কৰিছিল মইও ভয় অনুভৱ কৰিছিলো।

LihatTutupKomentar